Rozstrzygnięto IX etap gminnego i powiatowego etapu Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci ph. „Bezpiecznie na wsi – Maszyna pracuje, dziecko obserwuje”. Jego organizatorem na terenie powiatu sochaczewskiego była placówka terenowa KRUS-u. Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród miało miejsce  6 czerwca w Urzędzie Gminy Sochaczew. Koordynatorem konkursu w naszej szkole był p. Tomasz Kisiołek. Nagrody uczniom z naszej gminy wręczył Pan Wójt Jan Paweł Kraśniewski, serdecznie wszystkim gratulując.

Wśród instytucji i firm wspierających ten konkurs od wielu lat jest również Starostwo Powiatowe w Sochaczewie, które funduje dla zwycięzców powiatowych eliminacji nagrody rzeczowe. Konkurs został rozstrzygnięty w dwóch kategoriach wiekowych: kl. 0-III i  kl. IV- VIII.

Uczniowie naszej szkoły mogą poszczycić się osiągnięciami na szczeblu gminnym:

I miejscem – uczeń klasy V

II miejscem – uczeń klasy VII

III miejscem – uczennica klasy V

I dwoma wyróżnieniami, które otrzymały – uczennica oddziału przedszkolnego i uczennica klasy VII