W tym dniu szczególnym – września trzydziestego, witamy serdecznie chłopaka każdego.

Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń, i nnych przyjemności już nawet nie zliczę!

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy życiu przedszkola. Równie ważne jest więc Święto Chłopców, które obchodzimy 30 września, a tego roku w naszym przedszkolu zostało przełożone na 5 października. W tym dniu wszystkie dziewczynki wraz z wychowawczynią Anną Karpińską wręczały chłopcom upominki, własnoręcznie namalowane laurki, złożyły życzenia, odśpiewały ,,Sto lat”.

Ten szczególny dzień  przebiegł pod hasłem JETSEM DŻENTELMENEM.   Każdy z chłopców miał okazję zrobić sobie super fotografię. Odbyło się wiele quizów i konkursów- chłopcy udowodnili, że prawdziwi z nich dżentelmeni. Dziewczynki  dbały o swoich kolegów, pomagając w sali. Na pamiątkę tego święta wręczyły również „super bohaterom” niespodzianki – skarbonki z wizerunkiem ulubionych bohaterów przedszkolaków – piesków z bajki ,,Psi Patrol” ufundowane przez Rodziców, wychowawczyni przygotowała dyplomy Odlotowych Chłopaków i krawaty oraz ufundowała bańki mydlane i hawajskie naszyjniki z kolorowych kwiatów, poprzez które udało się przemycić do naszego przedszkola troszkę lata w październiku 🙂 .
Był to dzień, pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy.

Anna Karpińska