W październiku odbył się w naszej szkole „Jesienny Turniej Sportowy” powiązany z Dniem Samorządności Szkolnej oraz Dniem Chłopaka. Organizatorkami tej imprezy były: p. Izabela Kubiak – opiekun Samorządu Uczniowskiego oraz p. Katarzyna Kotlarska – nauczyciel wychowania  fizycznego.
Uczniowie wraz z nauczycielami zaczęli zmagania od wspólnej rozgrzewki przy muzyce „Moje ciało jest instrumentem”. Turniej rozpoczęły przedszkolaki z klasami I-III. Dzieci rywalizowały w wyścigach rzędów. Zadania ich polegały między innymi na pokonaniu tunelu, a także na przebiegnięciu slalomem pachołków i powrotu do swojej drużyny. Wynik wyścigu był bardzo wyrównany.Po konkurencjach najmłodszych przyszła kolej na klasy V-VI. Uczniowie zmagali się z przewlekaniem szarfy oraz z podskokami na jednej nodze. W tej kategorii wiekowej również była zacięta i wyrównana walka.
Na koniec rywalizowały klasy VII-VIII. Najstarsi musieli radzić sobie z „sadzeniem marchewek” oraz wyścigiem z pachołkami.
Wszyscy walczyli zgodnie z zasadą fair play. Cała szkoła mocno dopingowała swoich zawodników. Na koniec został odtańczony taniec zwycięstwa, którego ruchy były wyświetlane na ekranie.