Kochani Rodzice!

Za wczoraj, za dziś… Z każdym serca uderzeniem
I z każdym z niego płynącym życzeniem,
Za wszystkie dla mnie trudy i starania
Składam dzisiaj podziękowania!
Kochany tato, kochana mamo… dziękuję Wam,
Za życie, które daliście mi…
Za wszystkie radosne chwile dziękuję Wam,
Niech pozostaną w pamięci nam!
Dziękuję Wam!!!

Jak co roku, pod koniec maja przedszkolaki z Oddziału Przedszkolnego świętowały DZIEŃ RODZINY, uroczystość była połączeniem obchodów  Dnia Mamy, Dnia Dziecka i Dnia Taty. Wszystkie dzieci słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza, a także za mądrość i ojcowski autorytet. Po wspaniałych występach w których dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne na twarzach zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę wychowawczyni A. Karpińskiej ze swoich przedszkolnych pociech. Nie mogliśmy niestety w związku z panującym reżimem związanym z pandemią zaprosić jeszcze Rodziców, ale postanowiliśmy, w czerwcu jak tylko będzie to już możliwe zorganizować rodzinną wycieczkę, na której dzieci i wychowawczyni postarają się jeszcze raz przedstawić dla Rodziców program, który przygotowali. Po zakończonym programie artystycznym dzieciaki przedstawiły bardzo zabawne scenki dramowe, wcielając się w rolę swoich Rodziców. Śmiechom i chichotom, nie było końca, ale przecież właśnie o to chodziło 😊Atmosfera tej uroczystości była podniosła ,ale i bardzo radosna przebiegała w niezwykle miłej atmosferze.

Był również słodki poczęstunek i szampan dla dzieci z okazji ich święta. Wychowawczyni także nie zapomniała o swoich małych podopiecznych i przygotowała dla dzieci upominki i przepyszne ciasteczka, które zostały zjedzone niemal natychmiast 😊. Dzieciaki natomiast wręczyły swoje prezenty Rodzicom już po powrocie do domu.

Dziękujemy bardzo Rodzicom za dostarczenie łakoci na poczęstunek. Nie możemy doczekać się wycieczki, ale o tym na razie ciii…😊 Nie zapeszajmy!

Kochana Mamo, Kochany Tato, pamiętajcie:

„Człowiek jest wielki nie przez to,
co posiada, lecz przez to kim jest; nie przez to co ma,
lecz przez to, czym dzieli się z innymi”.

Dziękujemy za wszystko, czym dzielicie się z nami
–Wasze Ukochane Dzieci

 

Oddział Przedszkolny