,,Małe Kobietki, Młodzi Kawalerowie

Żyjcie nam sto lat!!!

Każdy dziś to powie!”

8 i 10 marca to wyjątkowe dni w roku. 8 marca swoje święto obchodzą wszystkie kobiety,zarówno te duże, jak i te małe, a na 10 marca przypada Dzień Mężczyzny.

W oddziale przedszkolnym  połączono obchody tych uroczystości ze sobą, a więc okazja do świętowania była podwójna. Chłopcy składali dziewczynkom oraz wszystkim innym kobietom pracującym w szkole życzenia, były też słodkie upominki i kwiaty dla Pań, medale, dyplomy, certyfikaty ,,Odjazdowych Dziewczyn” dla dziewczynek oraz mam.

Rodzice ufundowali dla swoich Pociech również prezenty: personalizowane kubki z ulubionymi bajkowymi bohaterami dzieci oraz dostarczyli owoce i słodkości, a wychowawczyni mały torcik i naszyjniki.

Z dziecięcych buź uśmiech nie schodził przez calutki dzień, chłopcy zachowywali się jak prawdziwi gentelmani, byli przemili, uczynni i sympatyczni, a dziewczynki wyglądały jak prawdziwe damy. Cała grupa wzięła udział w konkursie na najpiękniejszą suknię dla Pani Wiosny, bo wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że Wiosna na pewno jest kobietą 😊 . Przedszkolaki wykonały z pomocą swojej wychowawczyni Anny Karpińskiej kwiaty różnymi technikami. Dzieciaki mogły skorzystać też z przedszkolnego SPA, w szczególności damska część. Małe panienki mogły pomalować usta szminkom, założyć korale, kapelusze, a nawet szpilki, a wszystko po to, by wcielić się w rolę Małych Kobietek. Nie obyło się także bez części artystycznej, wszyscy recytowali wiersze, życzenia, śpiewali piosenki.

Wszystkie panie i dziewczynki dziękują chłopcom za piękne życzenia,
kwiaty i promienny uśmiech…Natomiast wszyscy chłopcy dziękują za pamięć, upominki i świetną zabawę.

Wielkie podziękowania kierujemy oczywiście do Rodziców naszych Maluchów! Dziękujemy za współpracę, zaangażowanie, pomoc i troskę.

 

Anna Karpińska